Eğitmen Eğitimi ve Atölyeler

Merhaba,

Pilates Eğitimleri ve Atölye çalışmaları ile amacımız, farklı programlarda yetişerek eğitmenliğe adım atan profesyonellere kendilerini yeterli hissedemedikleri konularda destek vermek, eksiklikleri tamamlamak, tam donanımlı birer spor eğitmeni olarak mesleki hayatlarında başarılı olmalarını sağlamaktır.


Unutmayın! İyi bir eğitmenin servis ettiği şey bilgisi ve tecrübesidir.


Eğitim Programları
Kişiye özel ve ya küçük gruplar halinde yapılır.
Program tamamlandığında eğitmenler tüm pilates ekipmanlarını mükemmel ve etkin bir şekilde kullanır.
Kişiye uygun tamamlayıcı ekipmanı tespit edebilir ve kullanır.
Hizmet verdiği kişinin tüm egzersiz programını tasarlayabilir.
Eğitim programlarımız atölye çalışmaları ile desteklenir.

*Detaylı eğitim bilgisi, ve programları için linke tıklatınız.

Atölye Çalışmaları
Başarılı ve tercih edilen bir eğitmen olmak, tüm pilates ekipmanlarını doğru ve etkili kullanabilmenin yanı sıra pek çok profesyonel öğretiyi bir arada üyenize sunabilme becerisidir.
Atölye çalışmaları usta-çırak mantığı ile Murat Erdem hocanın 25 yıllık deneyiminden faydalanmanızı sağlar. Kendinizi ve üyenizi riske atmanızı engeller. Güvenle ilerlemenin en etkin yoludur.
Katıldığınız programa göre, etkili ekipman kullanımı ( Reformer-Chair- Cadillac- tamamlayıcı ekipman) hareket çeşitlendirmesi ve modifikasyonlar, doğru hareket açıları, egzersizin amacını anlama ve uygulama, öğretme yöntemleri, hataları görme ve düzeltme, ekipman, hareket, eğitmenlik ipuçları ve neredeyse tüm hizmet alanların farkettiği çaylak hataları.

*Program içerikleri ve detaylar için linke tıklayınız.