Cem Yıldırım

14.07.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Spor hayatına 6 yaşında basketbol ile başladı. 19 yaşına kadar Tofaş, Efes Pilsen geleceğin yıldızları, Fenerbahçe gibi çeşitli spor kulüplerinde profesyonel olarak basketbol oynadı. Yaşadığı sakatlıklar nedeniyle profesyonel basketbolu bırakmak zorunda kaldı. Spora mesleği olarak devam etme kararıyla 2008’de Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’na girmeye hak kazandı. Tüm eğitim süresi boyunca aynı zamanda pilates, biyomekanik, fonksiyonel direnç egzersiz planlaması, kinessiology ve sporda beslenme gibi pek çok eğitime katılarak kendisini geliştirmek için çalıştı.
2016 yılında Trakya Üniversitesin’den Beden Eğitimi Pedagojik Formasyon sertifikası alarak bilgi ve birikimine başka bir yönde de katkı sağladı. Beraberinde çalıştığı Fitness salonunda verdiği pilates dersleri sayesinde pilates alanında uzmanlaşmaya karar vererek Studio Pilates Egitim programına katıldı. Eğitimini başarıyla tamamlayan Cem hocamız eğitimi sırasında gösterdiği üstün performansı, öğrenme arzusu ve neşeli kişiliği sayesinde 2017 yılından beri Studio Pilates’in ayrılmaz bir parçası haline geldi. Okumaya olan sevgisi nedeniyle de hala Okan üniversitesinde yüksek lisansına devam etmektedir.
Ayrıca Ustası Murat hoca ile her konuda girdiği yarışları da hem ekip olarak hem de üyelerimizle birlikte gönülden destekliyoruz :))